Veiklai

Ši „The Passion Test for Business“ programa skirta savo individualią veiklą turintiems, vystantiems, o taip pat vadovams, kuriems:

  • trūksta jų veikloje aiškumo, krypties;
  • nori išsigryninti viziją, vertybes, savo “kodėl”;
  • nori suprasti, apie ką jie yra, kokie jie yra, kas juos džiugina;
  • nori turėti aiškų veiksmų planą, kuris ateina iš autentiškų tikslų, iš įmonės unikalumo, kas išskiria iš rinkos ir yra nenukopijuojama.

Tai metodika, padedanti 1) savo veiklą kuriantiems, tiek 2) savo veiklą jau ne vienerius metus turintiems, suprasti savo unikalumą rinkoje, savo stiprybes, savo vertybes (pasitikrinant, kiek sprendimų šiandien priimami jomis remiantis), išsigryninti savo prioritetus veikloje, turėti aiškų veiksmų planą, kuris ateina iš autentiškų tikslų, unikalumo, kuris išskiria rinkoje ir yra nenukopijuojamas. Ši metodika padės susijungti su savo vidiniu polėkiu, kuris eina iš mūsų širdies ir duoda mums daugiausia energijos bei vidinės motyvacijos.

Aistra yra sėkmės pagrindas bet kurioje gyvenimo srityje.

„The Passion Test for Business“ yra GALINGAS įrankis „užkurt raketą savyje“. Nauju žvilgsniu peržiūrėt savo veiklą, tikslus, vertybes, savo išskirtinumą, misiją, viziją, turėt aiškų veiksmų planą, paremtą Tavo aistromis veikloje.

Turėsi puikiausiai veikiantį kompasą, kuris padės priiminėti kasdieninius sprendimus veikloje.

Tau reikės susiplanuoti 5 susitikimus, trunkančius po 2 valandas. Jie vyksta gyvai Vilniuje arba internetu. Papildomai – namų darbai individualiam darbui.

Šio proceso metu Tu:

  • išsigryninsi savo bei savo veiklos unikalumą: kas yra Tavo „kodėl“? Kas tave išskiria iš kitų rinkoje? Kokią Tu pridėtinę vertę kuri žmonėms, pasauliui?
  • išsigryninsi savo veiklos aistras, vertybes, kurios padeda „transliuoti“ į išorę Tavo kuriamą vertę, Tavo unikalumą;
  • įgysi daugiau aiškumo, kas Tau išties svarbu darbinėje srityje;
  • išmoksi naudingų įrankių esamos situacijos įvertinimui ir sprendimų priėmimui;
  • turėsi aiškią kompanijos, veiklos viziją;
  • sukursi aiškų veiksmų planą, padėsiantį įgyvendinti Tavo misiją, paremtą Tavo unikalumu, aistromis ir vertybėmis.

Išsigryninęs savo veiklos unikalumą, aistras ir vertybes, turėdamas aiškią viziją bei veiksmų planą, kuriuo bus itin paprasta sekti kasdienoje, įgausi naują kvėpavimą veikti, kurti, siekti savo ar kompanijos tikslų. Turėdamas aiškumo, visą energiją ir dėmesį galėsi nukreipti kryptingai. Jeigu turi komandą, tuomet turėdamas daugiau aiškumo, matydamas daugiau prasmės, parodysi kryptį savo darbuotojams bei sukursi jiems didesnį saugumo jausmą, pažadinsi jų vidinę motyvaciją veikti.

Skambinkite telefonu
arba

Užpildykite ir pateikite užklausą internetu.

"The Passion Test" veiklai

450 eurų / 10 val


"The Passion Test" veiklai
+ "The Passion Test" kiekvienam

630 eurų / 14 val

Keletas dalyvių atsiliepimų:

Savo verslą turiu jau penkerius metus. Jau buvau praradus motyvaciją, atrodė, kad kažko trūksta. Kreipiausi į Simoną pagalbos. Gavau naują įkvėpimą veikti! Pamačiau bendrą savo verslo paveikslą dabar ir ateityje bei gavau labai konkrečius žingsnius, nuo ko pradėti. „Markeriai“ padės man sekti ir matuoti savo progresą. Išskirtinis suvokimas tas, kad man nereikalingas kiekvienas klientas tam, kad mano verslas klestėtų. Aš galiu rinktis klientus, kurie atitinka mano asmenines vertybes bei kad galiu jas aiškiai bei suprantamai klientams komunikuoti. Simona yra labai dėmesingas žmogus. Atrodo, kad ji puikiai žino, kokį klausimą ir kada paklausti, jaučia temas, kurios klientui yra svarbiausios. Manau, kad jos aistra tam, ką daro ir didelė įvairių mokymų ir darbo patirtis, platus požiūris ir įvairios domėjimosi sritys užpildo kiekvieną klientą meile ir rūpesčiu tiek asmeniniuose, tiek verslo klausimuose.

Vertingiausia buvo išsiaiškinti, kas man mano veikloje yra svarbiausia bei kaip galiu suprasti, kad gyvenu pagal savo vertybes. Atradimas buvo veiksmų planas bei metodas, kaip galiu matuoti savo rezultatą. Vertinu Simonos profesionalumą tame, ką ji daro. Jos kūrybiškumas buvo labai naudingas ieškant sprendimų mano veikloje, o jos ramybė leido jaustis saugiai ir užtikrintai. ASAP puikus įrankis pažinti tiek save, tiek savo veiklą, savo prioritetus

Džiaugiuosi programos metu galimybe identifikuoti markerius, kurie yra aiškiai suprantami ir pamatuojami kasdienybėje. Labai patiko vieta, kuomet išsigryninau savo stiprybes ir suvokiau, kur galiu jas panaudoti kasdieninėse užduotyse ir bendrai veikloje. Pats aistrų išsigryninimo procesas davė įdomių įžvalgų lyginant jas vienas su kitomis.

Scroll to Top