Apie mane

Susipažinkime

Šiandien trumpai galėčiau save apibūdinti kaip savilyderystės mentore. 

Todėl, kad padedu pokyčio trokštantiems žmonėms įgyvendinti savo asmenines transformacijas mokydama pažinti, susitikti ir saugiai atpalaiduoti savo jausmus, keisti istoriją apie save ugdant unikalų mąstymo požiūrį, kuris užtikrina ištikimybę sau, padeda įprasminti save gyvenime, veikloje ar versle per asmeninę savirealizaciją, kuriant savąjį gyvenimą girdint save, savo poreikius ir atsiveriant išminties balsui – intuicijai.

Ir žinoma, kaip ir visada už pasirinkto kelio slepiasi asmeninė istorija.

Mano kelionė į saviugdą prasidėjo dar paauglystėje skaitant filosofinius veikalus, keliant egzistencinius klausimus. Tam, kad mano pagrindine veikla taptų lydėjimas žmonių į jų vidinę laisvę, ėjau ratais kvadratais.

 

Po mokyklos įstojau ten, kur populiaru – vadybą. Suaugę sakė, kad bus gerai. Iš šono žiūrint visai neblogai dėliojosi karjera bei džiugino pasiekimai: 22 metų jau gyvenau Vokietijoje ir dirbau vienos įmonės vadovo asistentė turėdama didžiulį pasitikėjimą ir neterminuotą darbo sutartį, 24 metų gavau pirmąsias vadovaujančias pareigas Lietuvoje, 26 metų pradėjau studijuoti vadovų magistrantūros studijose ISM universitete, vėliau tęsiau savo karjerą tarptautinėje kompanijoje atidarant ir plečiant parduotuvių tinklą Lietuvoje. Tačiau labai gerai atsimenu kasdieninį vidinį dialogą su savimi, pastangas pateisinti kitų lūkesčius, kaltės jausmą, nuolatines abejones savo pasirinkimais, lūkesčius vadovui, komandai, sau ir panašiai. Taigi su šiuo požiūriu, griaužiančiu mane pačią iš vidaus, daugiau nei dešimtį metų dirbau, vadovavau ir nuolat pervargdavau. Ir tikrai ne fiziškai, o emociškai.

 

 

Džiugu tai, kad dauguma manųjų skausmingų prisiminimų ir patirčių jau perrašyti. O perrašė nuoseklus darbas su savimi ir praktikos, kuriomis šiandien pati dalinuosi.   Šiandien save suvokiu kaip tą, kuriai svarbiau už viską – laisvė būti, daryti, gyventi iš drąsos vidinei tiesai, savajam unikalumui. 

Tad kai matau priešais save žmogų, atėjusį pas mane, visai nesvarbu, kiek ten skaudžių istorijų būtų, kiek pasimetimo, kiek susipainiojimo tarp savo ir kitų nuomonių – vedu jį į pačio savęs didybę ir unikalumą. Būti laisvu viduje. Mylėti kitus iš laisvės jausmo, o ne meilės ir pripažinimo trūkumo. Daryti pasirinkimus pažįstant savo poreikius, vertybes. Realizuoti save bet kurioje pasirinktoje veikloje suvokiant savųjų talentų, dovanų kuriamą vertę. Rasti savo žaidimų aikštelę – reikštis, augti, atrasti, patirti! Kurti santykius darbe ir gyvenime girdint save ir kitą. 

Svarbu paminėti, kad savęs pažinimas nėra konkreti stotelė į kurį galima nueiti, tad manoji kelionė taip pat tęsiasi nuolat gilinant savo žinias kasdieninėmis praktikomis, saviugdos ir mentorystės programomis su savo Mokytojais. Kaskart prisilietus prie Kosmoso didybės tenka pripažinti – žinau, kad nieko nežinau. Kol galiausiai tiesiog nuolat mokausi pagarbaus nuolankumo ir priėmimo vykstančiam Gyvenimui, tuo pačiu prisiimant atsakomybę už kuriamą sąvąjį gyvenimą – mintimis, žodžiais, jausmais, veiksmais.

Šalia aukštojo vadybinio išsilavinimo ir 15 metų vadovaujančio darbo, projektų valdymo, konsultacinio darbo su žmonėmis, baigiau koučingo studijas (Professional Coach ICU), psichologinių krizių įveikimo (HEPI), taikomosios organizacijos psichologijos ir lyderystės programas (ISM vadovų magistrantūra). Jau greit bus dešimtmetis, kai praktikuoju emocijų atpalaidavimą pagal Sedonos metodą. Nepale, budistų vienuolyne studijavau vienuolių dėstomas programas apie pažintį ir darbą su savo emocijomis. Tęsiu psichologijos studijas Vilniaus universitete, esu lektorė saviugdos festivaliuose, įvairiuose kursuose ir programose. 

Remiuosi egzistencine psichologija, kurioje akcentuojamas gyvenimo prasmės klausimas. Esu sertifikuota “The Passion Test” metodikos trenerė, “ho’oponopono”, budistinių meditacijų, “mindfulness” praktikė.

Taip pat asmeninėse konsultacijose naudoju emocijų paleidimo techniką (Sedonos metodas) bei nuostabiai visas praktikas papildančią B. Katie metodiką „The Work“ skirtą minčių kvestionavimui, požiūrio plėtimui.


Klientų atsiliepimai

Išdrįsau keisti savo darbo sritį. Galvoje sukosi visokių idėjų, ką norėčiau ir galėčiau veikti savo gyvenime. Tačiau nuo ko, ką ir kaip pradėti buvo neaišku. Jaučiau, kad man labai svarbu, jog mano veikla atitiktų mano vertybes ir galėčiau save realizuoti. Blaškiausi galvodama apie savo tikslą, link kur norėčiau eiti. Atlikus „The Passion test“ pavyko aiškiai susidėlioti savo gyvenimo prioritetus, tai kas iš tikro man svarbu. Ir žinau, kad tai yra tikrai MANO prioritetai, nes pati juos išvardinau ir pati testo pagalba aiškiai išjaučiau, kad šiandien jie yra patys svarbiausi. Rezultatai mane pačią labai nustebino, bet tuo pačiu man ir palengvėjo, kai supratau, kad siekdama savo tikslų nebemeluosiu pati sau ir sprendimus galėsiu priimti remiantis tuom, ar tai veda link mano penkių pagrindinių gyvenimo troškimų. Rekomenduoju Simoną, nes su ja viskas lengvai, šiltai, jaukiai, o svarbiausia saugiai. Aš jaučiausi priimta tokia, kokia esu. Dėkoju už įkvėpimą išdrįsti eiti tolyn.

Vaiva

Simonos vedami seminarai- gaivaus oro gurkšnis tada, kai “užsiveli”, nebežinai, kur ir kokia kryptimi judėti...asmeniniame gyvenime, pomėgiuose, darbuose... Dalyvavau jau ne vienoje Simonos organizuotoje savęs pažinimo grupėje su skirtingais Simonos siūlomais savęs pažinimo įrankiais, juk mokymosi procesas- nuolatinis! Atrodo, paprasta tiesa, kad visus atsakymus mes turime patys arba jie sklando aplink mus, bet Simonos aistra atverti akis ir leisti tuo patikėti/ užburia! Su ramybe, įžvalgumu, lengvumu drąsiai pažinti save ir imtis pokyčių ten, kur jau ilgai skauda

Laura

Netekau darbo įmonėje, kurioje išdirbau 25 metus. Dar nepasirašius susitarimo dėl darbo sutarties nutraukimo - susisiekiau su Simona ir paprašiau patarimo. Nuolat sekiau jos gyvenimą Facebook tinkle ir žavėjausi jos pokyčiais ir drąsa, domėjausi jos vedamais mokymais ir konsultacijomis. Pasakiau jai, kad turiu šansą kažką pakeisti savo gyvenime, bet nesu tikra KĄ ir KAIP? Ji pasiūlė atlikti “The Passion Test”, kuris padėtų man išsigryninti tikrąsias mano svajones. Atlikome testą ir išgryninome 5 mano svarbiausias šiame gyvenimo etape aistras! Taip geeeera paliko jau vien dėl to, kad tapo aišku, ko aš iš tikro trokštu širdimi, o ne protu!!! Ir tie norai nenuvylė, juk šįkart tai tikrai MANO, o ne tėvų, vaikų, vyro, kolegų ar draugų norai! Pradėjau pagal Simonos rekomendacijas laikytis tam tikrų ritualų ir tai padeda man artėti link tikslų įgyvendinimo. Praėjo tik 2 savaitės, o svarbiausias mano troškimas, kuris pagal 10-balę sistemą manęs pačios buvo įvertintas “0”, kas reiškia jog testo atlikimo dienai aš buvau visai toli nuo jo įgyvendinimo, šiai dienai jau drąsiai gali būti įvertintas “5”! Visiems, kas pasimetę ir nežinote, ko norite, kas Jums svarbu ir kurlink norite eiti, labai rekomenduoju Simonos konsultacijas, aiškiai pradžiai.

Rūta
Scroll to Top