Asmeninės konsultacijos

Tau nieko gyvenime nebereikės bijoti, jeigu išmoksi susitikti su savo jausmais, leisi jiems „išsidūkti“ ir galiausiai nurimti.

Po konsultacijų su manimi:

 • žinosi, ko nori gyvenime, kas Tau svarbu, apie ką Tu esi, kas Tave daro unikaliu ir ypatingu, kokia kryptimi toliau judėti;
 • išjudėsi iš esamo taško, nesvarbu, kur “užstrigai” – priekaištuose sau ar kitiems, kaltėje, gėdoje, baimėje ar pan.;
 • išmoksi sau padėti sunkiais momentais taikant sąmoningumo (“mindfulness”, emocijų atpalaidavimo) praktikas;
 • suprasi, kad esi NORMALUS su visom savo “problemomis”. Tuos pačius jausmus mūsų planetoje jaučia 7,8 mlrd. žmonių. 

Dažniausiai pasitaikantys klausimai dėl asmeninių konsultacijų

Gyvai Vilniuje (Antakalnyje) arba internetu – 90 eurų / 2 val.

Užsisakant 10 valandų konsultacijų paketą, kaina – 350 eur / 10 val. Vienos konsultacijos trukmė tuomet priklauso nuo sprendžiamo klausimo ir gali būti 1 - 2 valandų.  Apmokėjimas iš karto - 350 eurų. Jeigu nėra galimybės atsiskaityti visą sumą iš karto - susisiekite asmeniškai.

Paprastai klientai po konsultacijų ir nuoseklaus darbo kartu labai aiškiai susivokia, ko jie nori, kas jiems svarbu. 

Taip pat pradeda atpažinti savo baimių, nepasitikėjimo savimi, blaškymosi, pykčio priežastis. Jas suvokę, gauna įrankių ir praktikos, kaip pradėti keisti gyvenimą norima linkme. 

Na o to rezultatas - daugiau tikėjimo ir pasitikėjimo savimi, drąsos kurti SAVO gyvenimą. 

Konsultacijų skaičius priklauso nuo tikslų, norimo rezultato, kurio siekia žmogus.  Kažkam šiame gyvenimo etape užtenka vienos, dviejų konsultacijų, kad susivokti bei toliau judėti savarankiškai pirmyn. 

Kažkas leidžia sau turėti šalia savęs mentorių nuolatiniam palaikymui ir vedimą asmeninio pokyčio link.

Susitikimai planuojami laisvai, pagal poreikį ir susitarimą. Įsigyjant 10 val asmeninių konsultacijų paketus nėra jokių apribojimų laike. 

Konsultacijos vyksta gyvai Vilniuje, Antakalnyje arba internetu naudojant zoom, messenger, skype, whats app programas. 

Jeigu kyla klausimas, ar įmanoma sukurti ryšį, jausti žmogų, atsiverti bendraujant internetu - taip! Kaip atsiliepia klientai: “Visiškai užsimiršau. Ačiū už tokį gilų susitikimą su savimi”.

Atstumas - tai tik proto "išdykavimai", mes visi susijungę, apsijungę toje pačioje galingoje erdvėje, čia ir dabar 🙂

Mano asmeninės ir darbo etikos pagrindinės taisyklės, kurių laikausi:

 • konfidencialumas;
 • pagarba kiekvieno žmogaus norui kalbėti ir atsiverti tiek, kiek jam norisi;
 • lydėti žmogų į pokyčius jam tinkamu tempu.

Žinoma, kad gali. Niekada neabejok savo galia. 

Darbas su mentoriumi tiesiog palengvina kelionę. Tai nuolatinė pagalba ir palaikymas. Jis padeda išjudėti užstrigus, nepamesti krypties, pamatyti, ko nedrąsu matyti, tačiau būtina pokyčiui, kurio tu sieki. 

Skambinkite telefonu
arba

Užpildykite ir pateikite užklausą internetu

Populiariausi asmeninių konsultacijų paketai

THE PASSION TEST bazinis (kiekvienam)

 • „The Passion Test“ (2 susitikimai internetu arba gyvai Vilniuje po 2 valandas ir namų darbai) – 160 eurų
 • „The Passion Test“ + mentorystės programa su asmeninėmis konsultacijomis internetu:  120 eur + 30 eur / 1val (min 6 konsultacijos)

Daugiau apie “The Passion Test” sužinoti galite čia.

THE PASSION TEST FOR BUSINESS (vadovui, įmonės savininkui ar planuojančiam veiklą)

 • The Passion Test for Business“ (3 susitikimai internetu arba gyvai Vilniuje po 2-3 valandas ir namų darbai) – 399 eurų
 • „The Passion Test for Business“ +  mentorystės programa su asmeninėmis konsultacijomis internetu: 309 eur + 30 eur / 1val (min 6 konsultacijos)
Bazinis „The Passion Test“ įsigyjant bet kurį iš šių paketų yra dovanojamas.
 

Daugiau apie “The Passion Test for Business” sužinoti galite čia.

Atsiliepimai po konsultacijų:

Simona, dar kartą gilus nuoširdus ačiū už tai, kas įvyko šiandien, keistai gilus jausmas liko baigus pokalbį. Susidėliojo tiek daug dalykų į stalčiukus. Tikrai tikrai valio! Labai ačiū!!!

Ačiū Tau, Simona, už tavo skleidžiamą meilę, ramybę. Paleidimai su tavimi tokie tikri ir taiklūs, tu jauti, kur iš tikrųjų man skauda, išgrynini, nuramini mano protą ir atvedi į širdį. Tu nuostabi! Paleidimai su tavimi daro stebuklus man kaip asmenybei. Apkabinu stipriai ir dėkoju iš visos širdies

Sesija patiko 100 proc.! Pradžioje viduje buvo nerimas, ar gebėsiu perteikti emociją, kas mane kankina, neramina, bet tavo profesionalumo dėka, tu labai greitai pagavai ir sistemingai išdėstei esmę. Esi labai miela, šilta, kompetetinga savo srities žinovė. Tikrai palengvėjo viduje, gavau atsakymus, įrankius kaip dirbti šiuo klausimu, ties kur labiau fokusuotis. Supratau, kad jei yra galimybės ir noras transformuotis, esi tas žmogus, kuris gali užvesti ant kelio, duoti žinias, kaip tuo keliu eiti. Rekomenduoju visu 100 proc.

Aš nesuvokiu, kas su manimi darosi. Toki meilės jausmą jaučiu, kad net graudinuosi. Ar aš pavargus, ar per šį laikotarpį apskritai daug gražių jausmų esu pajutusi, ar todėl, kad iš tavęs tiek palaikymo ir padrąsinimo gavau... Ačiū visatai, kad radau tave ir šiuo laikotarpiu esu čia, kur esu, su visais jausmais ir emocijomis

Ačiū Tau begalinis, mieloji, už Tavo energiją, laiką ir pastangas. Visa tai, ką darai, jau keičia visą pasaulį! Būtinai pasidalinsiu pokyčiais, nes tikrai jie jau ima vykti. Ačiū labai labai!

Ačiū už kątik turėtą „The Passion Test“ sesiją! Dėkinga turbūt liksiu visą gyvenimą. Atsakymai į man rūpimus klausimus tiesiog liejosi! Žaviuosi, kad turi tiek gyvenimo patirties ir iš atviros širdies… Daugelį metų kiti specialistai man neatsakydavo, suglumdavo ties mano neįprastais klausimais. Ačiū už tai, kad tiesiog imi ir sakai taip, kaip yra ...nepridėdama ar nuimdama… Jauti realybę. Super! Ačiū labai, Simona!!!

Ačiū, kad esi, kad skleidi ramybę ir meilę, ir sugebi nepaaiškinamus dalykus paversti paaiškinamais. Tu esi mano kelrodė žvaigždė ir labai džiaugiuosi, kad kažkada prieš 4 metus susipažinome, turbūt nebūčiau tiek pasiekus, kiek dabar. Ačiū tau širdingai!

Bendrauti su tavim labai paprasta, jaučiu nuoširdumą, paprastumą ir norą padėti. Sugebi įsigilinti į žmogų, vesti jį ir pasiūlyti tai, kas jam tuo metu būtų geriausia. Tiesą sakant, iš tavęs gavau pačius geriausius patarimus, kaip dirbti su savo užspaustom emocijom. Tas man labai rezonavo ir tiesiog tapo vienu geriausiu sprendimu mano emocijų paleidimui. Tai tik parodo, kaip gerai moki pajausti žmones, įsiklausyti į juos ir suteikti įrankius patiems dirbti su savo emocijom. Būtent dėl šių išvardintų priežasčių galėčiau drąsiai tave rekomenduoti kitiems, norintiems pačiu harmoningiausiu būdu paleisti savo užspaustas emocijas. Ačiū Tau!

Su tavimi bendrauti labai lengva, iš gilaus ir supratingo žvilgsnio, palaikančios kūno kalbos kyla pasitikėjimas, tokiam žmogui kaip tu – norisi atsiverti. Visada į konsultacijas su tavimi ėjau su didžiausiu noru. Atsineštas problemas visada padėdavai paversti sprendimais. Padėdavai į vidinį sąmyšį pažvelgti iš viršaus ir suvokti savo atsakomybės dalį. Nors ir kaip tai individualu, tave rekomenduočiau dėl to, kad su tavimi lengva, paprasta, įdomu ir visada naudinga, kiekvieną kartą po konsultacijos išėjau labiau sąmoninga, labiau pasitikinti ir ramesnė.

Scroll to Top