Asmeninės konsultacijos
ir mentorystė


Įprastai į mane kreipiasi tie, kurie:

sprendžia konkrečią temą savo gyvenime, pavargo būti užstrigę senoje istorijoje apie save ir yra pasiruošę asmeniniams pokyčiams;

mėgaujasi turėdami šalia mentorių ir yra tiesiog smalsūs save pažinti, tyrinėti, atrasti, atsiverti naujom įžvalgom.

Mano sritys:

  • savo pašaukimo supratimas, išsigryninimas, savo kelio, savo talentų radimas ir integravimas į kasdieną;
  • drąsa, pasitikėjimas savimi – eiti, daryti, girdėti save ir kitą, komunikuoti tai, kas tau svarbu;
  • savęs įgalinimo, emocijų atpalaidavimo praktikos;
  • išsilaisvinimas iš įvairiausių baimių, drąsiai gyventi savo širdimi išmokstant paleisti tai, kas pakeliui trukdo;
  • kurti savo dienotvarkę, planą, kelti tikslus, kaip jaučiasi geriausiai, leidžiant sau eiti savo tempu, išsilaisvinant iš stereotipinių šablonų, kurie iki šiol kūrė įtampą ir sunkumą.

Apie asmenines konsultacijas ir mentorystės programą

Kada gali būti naudinga ši konsultacija:

⇒ “užstrigus (-ęs)” konkrečioje situacijoje, kai sunku priimti sprendimą, reikalingas išjudėjimas iš esamo taško, yra noras suprasti, suvokti, kas vyksta, kodėl man tai vyksta, ko mokausi ir pan.

Padedu atpalaiduoti jausmus, nuraminti nervų sistemą, išgirsti save, pažiūrėti į situaciją iš šono, jei reikia - priimti sprendimą iš tiesos sau. Pateikiu rekomendacijas tolimesnėm savarankiškom praktikom.

Konsultacija vyksta gyvai (Antakalnyje, Vilniuje) arba internetu. 

Užsisakyti galite el. paštu info@laimedarbe.lt arba telefonu 8 682 37757.

Apmokėjimas - grynais arba pavedimu:

Simona Ampiainen

LT962140030002443289

Paskirtis: konsultacija

Jeigu reikės sąskaitos, atsiųskite rekvizitus el. paštu info@laimedarbe.lt.

Yra galimybė užsakyti Dovanų kuponą.

Šis pasiūlymas paruoštas šioje nuorodoje:

"5 susitikimu pasiulymas"

Užsisakyti galite el. paštu info@laimedarbe.lt arba telefonu 8 682 37757.

Jeigu reikės sąskaitos, atsiųskite rekvizitus el. paštu info@laimedarbe.lt.

Yra galimybė užsakyti Dovanų kuponą.

Išsamus mentorystės pasiūlymas paruoštas šioje nuorodoje:

"Mentorystės programa"

Užsisakyti galite el. paštu info@laimedarbe.lt arba telefonu 8 682 37757.

Jeigu reikės sąskaitos, atsiųskite rekvizitus el. paštu info@laimedarbe.lt.

Yra galimybė užsakyti Dovanų kuponą.

Skambinkite telefonu
arba

Užpildykite ir pateikite užklausą internetu

Atsiliepimai po konsultacijų:

Simona, dar kartą gilus nuoširdus ačiū už tai, kas įvyko šiandien, keistai gilus jausmas liko baigus pokalbį. Susidėliojo tiek daug dalykų į stalčiukus. Tikrai tikrai valio! Labai ačiū!!!

Ačiū Tau, Simona, už tavo skleidžiamą meilę, ramybę. Paleidimai su tavimi tokie tikri ir taiklūs, tu jauti, kur iš tikrųjų man skauda, išgrynini, nuramini mano protą ir atvedi į širdį. Tu nuostabi! Paleidimai su tavimi daro stebuklus man kaip asmenybei. Apkabinu stipriai ir dėkoju iš visos širdies.

Sesija patiko 100 proc.! Pradžioje viduje buvo nerimas, ar gebėsiu perteikti emociją, kas mane kankina, neramina, bet tavo profesionalumo dėka, tu labai greitai pagavai ir sistemingai išdėstei esmę. Esi labai miela, šilta, kompetetinga savo srities žinovė. Tikrai palengvėjo viduje, gavau atsakymus, įrankius kaip dirbti šiuo klausimu, ties kur labiau fokusuotis. Supratau, kad jei yra galimybės ir noras transformuotis, esi tas žmogus, kuris gali užvesti ant kelio, duoti žinias, kaip tuo keliu eiti. Rekomenduoju visu 100 proc.

Aš nesuvokiu, kas su manimi darosi. Toki meilės jausmą jaučiu, kad net graudinuosi. Ar aš pavargus, ar per šį laikotarpį apskritai daug gražių jausmų esu pajutusi, ar todėl, kad iš tavęs tiek palaikymo ir padrąsinimo gavau... Ačiū visatai, kad radau tave ir šiuo laikotarpiu esu čia, kur esu, su visais jausmais ir emocijomis.

Su tavimi bendrauti labai lengva, iš gilaus ir supratingo žvilgsnio, palaikančios kūno kalbos kyla pasitikėjimas, tokiam žmogui kaip tu – norisi atsiverti. Visada į konsultacijas su tavimi ėjau su didžiausiu noru. Atsineštas problemas visada padėdavai paversti sprendimais. Padėdavai į vidinį sąmyšį pažvelgti iš viršaus ir suvokti savo atsakomybės dalį. Nors ir kaip tai individualu, tave rekomenduočiau dėl to, kad su tavimi lengva, paprasta, įdomu ir visada naudinga, kiekvieną kartą po konsultacijos išėjau labiau sąmoninga, labiau pasitikinti ir ramesnė.

Ačiū už kątik turėtą „The Passion Test“ sesiją! Dėkinga turbūt liksiu visą gyvenimą. Atsakymai į man rūpimus klausimus tiesiog liejosi! Žaviuosi, kad turi tiek gyvenimo patirties ir iš atviros širdies… Daugelį metų kiti specialistai man neatsakydavo, suglumdavo ties mano neįprastais klausimais. Ačiū už tai, kad tiesiog imi ir sakai taip, kaip yra ...nepridėdama ar nuimdama… Jauti realybę. Super! Ačiū labai, Simona!!!

Ačiū Tau begalinis, mieloji, už Tavo energiją, laiką ir pastangas. Visa tai, ką darai, jau keičia visą pasaulį! Būtinai pasidalinsiu pokyčiais, nes tikrai jie jau ima vykti. Ačiū labai labai!

Ačiū, kad esi, kad skleidi ramybę ir meilę, ir sugebi nepaaiškinamus dalykus paversti paaiškinamais. Tu esi mano kelrodė žvaigždė ir labai džiaugiuosi, kad kažkada prieš 4 metus susipažinome, turbūt nebūčiau tiek pasiekus, kiek dabar. Ačiū tau širdingai!

Bendrauti su tavim labai paprasta, jaučiu nuoširdumą, paprastumą ir norą padėti. Sugebi įsigilinti į žmogų, vesti jį ir pasiūlyti tai, kas jam tuo metu būtų geriausia. Tiesą sakant, iš tavęs gavau pačius geriausius patarimus, kaip dirbti su savo užspaustom emocijom. Tas man labai rezonavo ir tiesiog tapo vienu geriausiu sprendimu mano emocijų paleidimui. Tai tik parodo, kaip gerai moki pajausti žmones, įsiklausyti į juos ir suteikti įrankius patiems dirbti su savo emocijom. Būtent dėl šių išvardintų priežasčių galėčiau drąsiai tave rekomenduoti kitiems, norintiems pačiu harmoningiausiu būdu paleisti savo užspaustas emocijas. Ačiū Tau!

Scroll to Top